Soczewki kontaktowe, szkła kontaktowe
Oferty specjalne
Większe opakowanie, większa oszczędność !!! Unikatowe oprawki Ubezpieczenie 12 m-cy Bezpłatne badanie wzroku Sprawdź czy masz JASKRĘ! Zestaw soczewkowy i 50% rabatu Oferta za 69zł 3 w cenie 1
Strona główna 

Okulary przeciwsłoneczne

 

Sprawdź czy masz JASKRĘ!

Jaskra może prowadzić do nieodwracalnej utraty wzroku-nie czekaj, umów się na badanie!

Jaskra dotyka coraz większą liczbę osób na całym świecie. Najczęściej na schorzenie to zapadają osoby po czterdziestym roku życia, ale nie oznacza to, że dolegliwość ta nie może dotknąć również osoby młodej. Najczęstszą przyczyną glaukomy jest wzrost ciśnienia wewnątrz gałki ocznej, ale oczywiście czynników rozwoju choroby może być znacznie więcej.


Obecnie jaskra jest jedną z najpowszechniej występujących przyczyn ślepoty na całym świecie.Niestety wciąż niewiele osób regularnie bada swój wzrok, nie mówiąc już o badaniu polegającym na określaniu ciśnienia oka. Badania związane z pomiarem ciśnienia krwi stają się coraz popularniejsze, natomiast regularne odwiedzanie okulisty celem zmierzenia ciśnienia oka jest stosunkowo rzadkim postępowaniem.


Tymczasem w wielu przypadkach jaskry można uniknąć, zwłaszcza, że tą chorobę w początkowej fazie można naprawdę skutecznie leczyć środkami farmakologicznymi.


kliknij w ikonę i dowiedz się więcej o jaskrze

odnośnik do filmu z kanału Youtube abczdrowiepl

 

Strona używa ciasteczek (cookies)

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym Regulaminie.