Soczewki kontaktowe, szkła kontaktowe
Oferty specjalne
Większe opakowanie, większa oszczędność !!! Unikatowe oprawki Ubezpieczenie 12 m-cy Bezpłatne badanie wzroku Sprawdź czy masz JASKRĘ! Zestaw soczewkowy i 50% rabatu Oferta za 69zł 3 w cenie 1
Zakup próbny w celu najlepszego wyboru 2

Aby uniknąć ryzyka złego wyboru oprawki korekcyjnej lub okularów przeciwsłonecznych


proponujemy wybór 3 sztuk.


Wysyłamy je w odpowiednim opakowaniu zwrotnym.


Po przymierzeniu w domu można wybrać jedną najbardziej odpowiadającą parę okularów lub oprawek.


Pozostałe odeślecie nam z powrotem w pudełku zwrotnym.


Ponosicie tylko koszt wysyłki zwrotnej.

 

Odesłać przesyłkę możecie ta samą drogą która ją otrzymaliście ( kurier lub poczta ) w ciągu 3 dni roboczych.  To daje sporo czasu na przymiarkę i dobry wybór.

 

Pieniądze za niewybrane oprawki lub okulary przeciwsłoneczne zwracamy w ciągu 3 dni roboczych po otrzymaniu zwrotnej przesyłki na wskazane przez was konto.

 


Sprzedaz na próbe działa w oparciu o Regulamin zakupu w sklepie internetowym Optilux

§ 6

Sprzedaż na próbę

W przypadku sprzedaży oprawek okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych, aby uniknąć ryzyka złego wyboru, Sklep proponuje Kupującemu zakup 3 (trzech) sztuk na próbę celem zbadania przez Kupującego ich właściwości.

  1. Okres próby wynosi 3 (trzy) dni robocze od dnia otrzymania towaru przez Kupującego. W okresie próby Kupujący może wybrać jedną, najbardziej odpowiadającąparę okularów lub oprawek, zaś pozostałe zwrócić Sprzedawcy w pudełku zwrotnym (kurierem, pocztą lub osobiście w siedzibie Sklepu) bez potrzeby podawania przyczyny.
  2. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący.
  3. Pieniądze za niewybrane i zwrócone do Sklepu oprawki lub okulary przeciwsłoneczne Sklep zwraca w ciągu 3 (trzech) dni roboczych od dnia otrzymaniu zwrotnej przesyłki na wskazane przez Kupującego konto lub przekazem pocztowym (w zależności od woli wyrażonej przez Kupującego).
  4. Jeżeli kupujący nie złożył oświadczenia woli (nie odesłał do Sklepu niewybranych okularów lub oprawek) w terminie określonym w ust. 2 uważa się, że uznał wszystkie zakupione oprawki lub okulary przeciwsłoneczne za dobre. Przedmioty sprzedaży stają się w takim przypadku własnością Kupującego.
  5. Ww. regulacje sprzedaży na próbę nie wyłączają ani nie ograniczają uprawnień konsumenta wynikających z ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, tj. w szczególności prawa do odstąpienia od umowy w terminie dziesięciu dni.


Strona używa ciasteczek (cookies)

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym Regulaminie.