Soczewki kontaktowe, szkła kontaktowe
Oferty specjalne
Większe opakowanie, większa oszczędność !!! Unikatowe oprawki Ubezpieczenie 12 m-cy Bezpłatne badanie wzroku Sprawdź czy masz JASKRĘ! Zestaw soczewkowy i 50% rabatu Oferta za 69zł 3 w cenie 1
Historia firmy

 

Nasza firma działa od roku 1975.

W oparciu o tak długi okres działania oferujemy wiele korzyści, jakich klienci mogą oczekiwać tylko w firmach z długimi tradycjami oraz wiarygodne gwarancjeNasze gwarancje należą do najlepszych, o czym możecie się przekonać korzystając z naszych usług lub czytając nasze informacje.

 

W okresie naszego funkcjonowanie wykonaliśmy ponad 150 tys. zleceń dla ponad 80 tys. klientów. W ciagu każdego roku wykonujemy około 15 tys. par okularów i sprzedajemy ok 1 tys. okularów przeciwsłonecznych a także soczewki kontakatowe i akcesoria optyczne.

 

Kompletne okulary można kupić u nas za 49 zł, a z kartą stałego klienta nawet 39 zł.

 

Kompletne okulary z powłoką antyrefleksyjną można kupić już za 99 zł , czyli w cenie w jakiej inne firmy oferują okulary ze szkłami bez powłoki antyrefleksyjnej.

 

Z naszych okularów korzystają klienci z całego świata. Nasze okulary lub soczewki kontaktowe wysyłaliśmy klientom do wielu krajów jak USA czy Australia a nawet do tak egzotycznych krajów jak Nigeria.

 

Współpracujemy z wszystkimi najważniejszym firmami z branży optycznej.  Mamy nadzieję na dalsze lata oferowania korzystnych ofert dla naszych klientów.

Posiadamy o ofercie wiele markowych produktów firm RayBan, Vogue, Eschenbach, Rudy Project, Essilor, ale takze wiele produktów w cenie ekonomicznej.

 

Nasi pracownicy to wyszkolona i wykwalifikowana kadra ze stażem pracy nawet 30 lat, stale podnosząca swoje umiejętności. Za wykonanie zleceń są odpowiedzialni nasi Mistrzowie Optyki Okularowej.

 

 

Zlecenia wykonujemy we własnych pracowniach warsztatowych na najnowocześniejszym wyposażeniu. Wszystkie zlecenia są objęte kontrolą powykonawczą na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym.

 

Nasze gwarancje należą do najlepszych w Polsce, o czym możecie się przekonać korzystając z naszych usług lub czytając nasze informacje. Nasi klienci otrzymują potwierdzenie jakości wykonania oraz 2 letnią gwarancję z możliwością przedłużenia jej do 3 lat.

Potwierdzeniem naszej jakosci wykonania sa liczne certyfikaty jakości nadane nam przez czołowe światowe firmy optyczne.

 

Wspieramy akcję OneSight. przyjmujemy od Was niepotrzebne juz okulary. Przekazujemy je Fundacji OneSight a ta w wielu ubogich krajach pomaga ludziom odzyskac to co nam wydaje się banalne i bezproblemowe ... radość z widzenia codziennych rzeczy.

 

Z powodu ogromnego wyboru a także różnej jakości firm oferujących usługi optyczne coraz trudniejzdecydować, kto i co naprawdę może najlepiej spełnić nasze oczekiwania.

Od wielu lat pomagamy Wam w tych decyzjach.

 

 

 

Strona używa ciasteczek (cookies)

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym Regulaminie.