Soczewki kontaktowe, szkła kontaktowe
Oferty specjalne
Większe opakowanie, większa oszczędność !!! Unikatowe oprawki Ubezpieczenie 12 m-cy Bezpłatne badanie wzroku Sprawdź czy masz JASKRĘ! Zestaw soczewkowy i 50% rabatu Oferta za 69zł 3 w cenie 1
Strona główna 

Okulary przeciwsłoneczne

 

100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy

100% satysfakcji ! 30 dni na zwrot bez zobowiązań

Jesteśmy zadowoleni tylko jeśli nasz klient jest w 100 % zadowolony.


Towary i okulary korekcyjne sprzedawane przez firmę Optilux Zakłady Optyczne objęte są wszystkimi uprawnieniami klienta mającymi umocowanie prawne na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.


Okulary korekcyjne są bardzo ważnym elementem codziennego funkcjonowania wspomagającym jeden z najważniejszych zmysłów. Ich nieodpowiednie funkcjonowanie może znacznie obniżyć nasze samopoczucie i znacznie zmniejszyć możliwości pełnego korzystania z uroków życia.


Rozumiejąc to chcemy, aby wykonane przez nas okulary spełniały jak najlepiej swoje funkcje.

Dlatego gwarantujemy ich najwyższą jakość.

  • Firma Optilux zakłady optyczne istnieje od 1975 roku i do tej pory wykonała ponad 150 tys. zleceń na okulary dla ponad 90 tys. klientów prywatnych i publicznych.
  • Firma Optilux zatrudnia i kształci pracowników w zakresie Optyki Okularowej. Nasi pracownicy posiadają kilkunastoletni staż pracy w firmie Optilux i w branży optycznej.
  • Okulary korekcyjne wykonują nasi specjaliści z kwalifikacjami Mistrzów Optyki Okularowej.
  • Okulary korekcyjne są wykonywane na najnowocześniejszym sprzęcie firmy Essilor, jednego z największych światowych liderów w tej dziedzinie, dającym gwarancję najwyższej jakości wykonania.
  • Po wykonaniu dokonujemy sprawdzenia jakości na nowoczesnych elektronicznych urządzeniach firm Essilor, Nikon.

Jeśli jednak w okresie 4 tygodni od odbioru okularów nie spełnią one państwa oczekiwań, przyjmiemy je z powrotem bez żadnych dodatkowych pytań i zwrócimy pieniądze lub wymienimy je na inne.

 

Dajemy gwarancję 100 % satysfakcji albo zwrot gotówki.

Strona używa ciasteczek (cookies)

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym Regulaminie.