Soczewki kontaktowe, szkła kontaktowe
Oferty specjalne
Większe opakowanie, większa oszczędność !!! Unikatowe oprawki Ubezpieczenie 12 m-cy Bezpłatne badanie wzroku Sprawdź czy masz JASKRĘ! Zestaw soczewkowy i 50% rabatu Oferta za 69zł 3 w cenie 1
Strona główna 

Okulary przeciwsłoneczne

 

Okulary przeciwsłoneczne z korekcją

Okulary przeciwsłoneczne z mocą korekcyjną można wykonać do każdej pary okularów korekcyjnych i dobrać do nich szkła korekcyjne z zabarwieniem.  Można to zrobić w dziale oprawy, wybierając najpierw oprawy korekcyjne a nastepnie odpowiednie do nich szkła.

 


My jednak polecamy sportowe okulary przeciwsłoneczne z mocą korekcyjną.

Oprócz tego że są modne i posiadają atrakcyjne sportowe wzornictwo, są także najbezpieczniejsze przy uprawianiu sportów.

 

Okulary sportowe z moca korekcyjną.

Należy wybrać w kategorii okulary sportowe, rodzaj sportu lub firmę produkującą okulary sportowe, która oferuje szkła korekcyjne.

Po wybraniu modelu okularów proszę w uwagach podać moc szkieł korekcyjnych. Nasz konsultant skontaktuje sie z państwem, jeśli będzie wymagane podanie dodatkowych informacji.

 

Gogle Narciarskie i Motocrossowe z moca korekcyjną.

Zapraszamy do działu Akcesoria optyczne.

W tym dziale można zamówić Gogle wpisując w uwagi moce szkieł korekcyjnych. Nasz konsultant skontaktuje sie z państwem, jesli będzie wymagane podanie dodatkowych informacji.       Przejście do działu akcesoria    -->> tutaj

 

Okulary do pływania lub maski do nurkowania z moca korekcyjną.

Zapraszamy do działu Akcesoria optyczne.

W tym dziale można zamówić Gogle wpisując w uwagi moce szkieł korekcyjnych. Nasz konsultant skontaktuje sie z państwem, jesli będzie wymagane podanie dodatkowych informacji.

Przejście do działu akcesoria    -->> tutaj

 

Wielu klientów pyta czy okulary korekcyjne mogą wyglądać tak samo jak sportowe. Często wybierali normalne oprawy korekcyjne i wstawiali szkła przeciwsłoneczne lub do okularów przeciwsłonecznych wstawiano szkła korekcyjne. Jednak to nie jest to samo i nie wyglądało tak samo.

 

Jedną z wiodących firm oferujących takie możliwości jest firma Rudy Project.

od ponad 25 lat specjalizuje sie w okularach sportowych z mocą korekcyjną. Najbardziej znane to okulary do uprawiania kolarstwa, ale postęp technologiczny umożliwia też dobór szkieł korekcyjnych speecjalnie dla uprawiania okreslonych sportów jak golf czy żeglarstwo.

 

Firma   oferuje 3 podstawowe rodzaje okularów przeciwsłonecznych

1. Okulary sportowe bez mocy korekcyjnej

2. Okulary sportowe z wkładkami korekcyjnymi

3. Okulary sportowe z korekcyjnymi szkłami przeciwsłonecznymi. ta opcja jest najbardziej komfortowa dla osób noszących szkła korekcyjne.

 

Okulary sportowe powinny być przede wszystkim bezpieczne.

Szkła są wykonane z materiału Trivex, który jest nie do rozbicia. Testy pokazują że mogą ulec pęknieciu dopiero po kilkudziesieciokrotnym uderzeniu o twarde przedmioty. Zwykłe szkła plastikowe mogą pęknać już przy pierwszym mocniejszym uderzeniu.

 

Okulary   są najbardziej bezpiecznym produktem dla ochrony oczu.

 

 

Okulary na rower

 

 

Gogle narciarskie

 

 

Gogle motocross

 

 

Specjalnie dla golfa

 

 

Dla żeglarstwa

 

 

Strzelectwo

 

 

W naszej ofercie znajduja sie też okulary sportowe z nakładkami przeciwsłonecznymi.  Szkła w okularach mogą mieć moc korekcyjną i można z nich korzystać przy gorszej pogodzie a nakładka zapewni widzenie podczas słonecznych dni.


 

Strona używa ciasteczek (cookies)

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym Regulaminie.